Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

26.03.2022

Митрополит Павел очолив заупокійні богослужіння Батьківської суботи

001У другу поминальну суботу Великого посту в Києво-Печерській Лаврі традиційно підносилися сугубі молитви за братію обителі, воїнів, невинно вбитих, і всіх, що від віку спочили православних християн.

Напередодні ввечері у Хрестовоздвиженському храмі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив парастас.

В сам суботній день Намісник Києво-Печерської Лаври звершив Божественну Літургію свт. Іоанна Золотоуста у храмі прп. Агапіта Печерського. Його Високопреосвященству співслужили архієпископ Бучанський Пантелеімон і духовенство монастиря.

Після закінчення богослужіння перед звершенням панахиди владика Павел подякував усім – хто співслужив і молився, а потім звернувся до пастви з напутнім словом. «Ваш подвиг віри, дорогі браття та сестри, має велике значення, – відзначив Намісник Лаври. – Ви рівні віруючим перших віків християнства. Церква Христова не має меж ні часових, ні земних. Але сьогодні розділяються рідні та близькі.

Треба пам’ятати, що ми в єдності у канонічній Українській Православній Церкві. Нам дарований томос ще 1990 року Святішим Патріархом Олексієм II. Майно УПЦ належало і належить лише Україні, лише Святій Православній Церкві.

Нехай зміцнить вас Господь і допоможе на життєвому шляху триматись нашої Православної апостольської віри. Ви любите українську землю, свою земну Батьківщину, і найголовніше – Бога. Нехай Господь зміцнить нашу державу, благочестиве військо, щоб дочекатися мирних часів на нашій рідній землі.

Дай Бог віри і терпіння, щоб з усіма від віку спочилими православними християнами сподобитися і нам свого часу вічного блаженства в Царстві Небесному!»

На завершення всім спочилим була проспівана «вічна пам’ять», після чого владика Павел прикликав на віруючих архіпастирське благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник братське богослужіння панахида

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: