Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

04.12.2016

Відспівування насельника Лаври священноінока Венедикта звершив митрополит Павел

На 44-му році життя відійшов до Господа півчий лівого кліросу обителі священноінок Венедикт (у миру Рудич Олег Миколайович). У п’ятницю тіло покійного було доставлено в Трапезний храм, де після вечірнього богослужіння благочинний монастиря архімандрит Антоній очолив панахиду. В цей же день Намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив ранню Божественну Літургію, а після неї — чин відспівування новопреставленого.

Після закінчення Літургії Намісник Лаври звернувся до рідних і всіх молільників, розповівши про життя новопреставленого. «Сьогодні ми проводжаємо в останню путь нашого брата, священноінока Венедикта, який обрав той шлях, який веде до Бога. Шлях, який не кожен може вибрати, не кожній людині дано світлий розум, щоб побачити правду і що є неправда».

Подякувавши батькам спочилого за дане благословення синові на шлях в Печерську обитель, митрополит Павел підкреслив, що новопреставлений «…щасливий, тому що про нього буде молитися братія, Церква, і ви, поки будете жити, будете просити у Бога і Божої Матері про помилування. І він для вас залишиться завжди живим, завжди вашою дитиною, люблячою своїх батьків».

Намісник Лаври закликав усіх пам’ятати, що: «Церква — наша мати, яка проводжає від тимчасового життя у вічне життя. Тому будемо берегти Церкву, яка поєднує з Небом».

«Сьогодні одночасно і сумно, але і, в той же час, радісно. Тому що отець Венедикт помер в Церкві. До смерті він готувався, знав, що відходить. Нехай Господь йому дарує Царство Небесне. Дорогі браття і сестри, йому сьогодні не потрібні ні квіти, ні подарунки, йому сьогодні потрібна наша молитва з глибини душі: “Господи, прости його!”» — завершив владика.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник братське богослужіння братія панахида

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: