Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

06.12.2016

Відійшов до Господа насельник Лаври монах Власій

000Відійшов до Господа насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври монах Власій. З благословення Намісника обителі митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла відспівування монаха Власія після ранньої Божественної Літургії в Хрестовоздвиженському храмі у співслужінні братії монастиря звершив ризничий обителі архімандрит Андрій.

Напередодні ввечері тіло покійного було покладене в храмі, і протягом всієї ночі братією читався Псалтир по покійному. Після вечірнього богослужіння була звершена братська панахида, а в сам день поховання заупокійна Літургія та відспівування.

Після відспівування братія Лаври привезли тіло монаха Власія до місця поховання в лаврський скит, де тіло було віддано землі.

Монах Власій (в миру — Сокіл Геннадій Петрович) народився в 1960 році в місті Києві. Закінчив середню школу № 152 міста Києва, працював на заводі «Арсенал» і в інших установах. З 1998 року регулярно відвідував богослужіння в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

У 2002 році згідно з поданим проханням був прийнятий до числа братії Києво-Печерської Лаври послушником.

У 2008 році пострижений Намісником обителі владикою Павлом в рясофор з ім’ям Геннадій в честь святителя Геннадія, патріарха Константинопольського, а в 2010 році — в мантію з іменем Власій в честь святого мученика Власія, єпископа Севастійського.

4 грудня 2016 року на свято Введення в храм Пресвятої Богородиці відійшов до Господа.

Фото иеродиакона Петра (Абрамова)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

братське богослужіння братія панахида

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: