Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

03.04.2021

Богослужіння другої Батьківської суботи посту очолив митрополит Павел

003У передостанню Батьківську суботу Великого посту Божественну Літургію в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських звершив Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел у співслужінні духовенства обителі. Напередодні ввечері в тому ж храмі митрополит Павел очолив вечірнє богослужіння, під час якого був звершений іночеський постриг.

Після читання Євангелія на Літургії владика Намісник звернувся до пастви з проповіддю.  «В посту встановлені особливі заупокійні суботи, коли живі покликані молитися за своїх покійних родичів і за всіх спочилих православних християн, — відзначив митрополит Павел. — Завжди потрібно поминати наших наставників, поминати їх, щоб Господь простив їм всяке прогрішення вільне й мимовільне. Сьогодні особливий день, коли і ми повинні задуматися про наше життя, чи живемо і ми так, щоб бути готовими в будь-який момент предстати перед Богом».

На завершення слова Намісник Лаври закликав всіх «…попросити у Господа, щоб Він дав нам світлий розум, глибоку віру, християнську любов, гідне проведення цього земного життя і досягнення вічних благ у оселях Отця Небесного, де всі святі перебувають. Разом з Матір’ю Церквою, улюблені у Христі браття і сестри, подбаємо про власну душу, про душі покійних рідних, щоб нам вспадкувати вічне життя, в чому нам хай допоможе Господь наш Іісус Христос, Котрому слава на віки вічні!»

Після закінчення богослужіння владика Павел подякував братії, що співслужили, за молитви, привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн і прикликав на всіх віруючих Боже благословення.

Після завершення Літургії митрополит Павел очолив соборну панахиду за всіма одвіку спочилими православними християнами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник братське богослужіння панахида піст

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: