Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

17.07.2022

Намісник Лаври очолив богослужіння Неділі 5-ої після П’ятидесятниці

001Напередодні 5-ої Неділі після великого свята Зішестя Святого Духа на апостолів Намісник Києво-Печерської обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив всенічне бдіння в Великій церкві Лаври. Його Високопреосвященству співслужили архієпископ Бучанський Пантелеімон, братія та гості монастиря у священному сані.

У сам день свята також в Успенському соборі владика Павел звершив Божественну Літургію.

Після читання Євангелія владика Павел звернувся до віруючих зі словом проповіді, в якому нагадав, що сьогодні Свята Церква пропонує нам історію про вигнання Господом Іісусом Христом бісів з одержимих нечистими духами.

«Будемо просити Всещедрого Бога, щоб Він нас зберіг від усякого зла, — продовжив Намісник. — Намагатимемося усвідомлювати свої гріхи і частіше каятися. Диявол через свою гордість дуже боїться покаяння, сліз та молитов. Але він не має над нами влади, якщо ми не дозволимо йому керувати нами. Ми, дорогі брати і сестри, покликані до тихої пристані Царства Небесного, бо Сам Господь сказав: Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою… (Мф. 11:28). Нехай зцілить Він наші душі, щоб і нам побачити свої гріхи та беззаконня, не засуджувати ближніх наших, але славити Всесвяте ім’я Отця і Сина і Святого Духа на віки віків!»

Під час Божественної Літургії підносилися особливі прохання про дарування миру і тиші в землі нашій українській та визволення від всякого ворога і супостата, а також про благословення Боже для приймаючих у себе тих, хто був змушений залишити свої рідні будинки.

Після закінчення Літургії владика Павел подякував владиці Пантелеімону та братії за молитви, привітав усіх, хто зібрався за богослужінням, з недільным днем, причасників з прийняттям Животворящих Таїн Христових, після чого прикликав на паству Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Неділя

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: