Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

24.02.2020

На уроках Дитячої художньої школи освоювали нові види творчості

010Заняття лаврської «художки» спрямовані на те, щоб прищеплювати дітям любов до Бога і Його творіння через сприйняття краси навколишнього світу. Діти із задоволенням малювали зимовий вечірній пейзаж, вчилися працювати з фольгою, а саме робили квіти і вчилися основам виготовлення чеканки, виконували аплікації з картону і паперу, навчилися клеїти прикраси на кераміку (деколі) для випалу. А в перерві між праведними трудами умілими ручками керівник школи матушка Феодора запропонувала застосувати свої інтелектуальні здібності. Дітлахи особливо зацікавилися незвичайною грою, коли потрібно вгадати словосполучення: перше слово пишеться, а ось друге потрібно зобразити на малюнку.

Діти художньої школи в числі перших дізналися про те, що в Лаврі скоро буде проводитися набір в школу дзвонарів і вже з нетерпінням чекають на її відкриття. Саме дзвін сповіщає про важливі події духовного життя в монастирях і храмах, несучи благу звістку в світ.

Браття і сестри! В школу дзвонарів зможуть вступити всі охочі без вікових обмежень! Інформація про набір буде розміщена на нашому сайті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: