Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

21.12.2020

Братія соцвідділу привітали дітей в спеціалізованій установі з днем Св. Миколая

004

Архімандрит Гліб, який несе послух у відділі соціального служіння Києво-Печерської Лаври, приїхав до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей № 1 в м. Києві (по вул. Маяковського) з подарунками.

Всіх дітей, що знаходяться в установі, батюшка привітав з днем пам’яті великого угодника Божого – святителя Миколая Чудотворця, розповів про житіє святого, про його молитовну допомогу і заступництво. Всі діти отримали подарункові набори з цукерок і солодощів.

Браття і сестри! Дякуємо всім, хто відгукнувся на заклик і допоміг привітати цими подарунками малечу. Ви можете допомогти підготувати подарунки до Різдва Христового! Безумовно, дітям завжди приємно отримувати подарунки, цукерки, солодощі, іграшки.

Ми продовжуємо просити про надання допомоги багатодітним сім’ям, малозабезпеченим, людям з інвалідністю, просто знедоленим. Можна жертвувати дітлахам шкільне канцелярське приладдя, одяг і взуття, що годяться для відвідування шкільних занять, зимовий одяг і взуття.

Теплих речей потребують і дорослі. Не зайвими будуть також продукти тривалого зберігання, антисептики, побутова хімія і все те, що може знадобитися підопічним відділу соціального служіння Лаври.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київ

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: