Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

30.09.2021

Священнослужитель Лаври відвідав дітлахів з дитячого розподільника

002

Братія, що несуть послух у відділі соціального служіння Києво-Печерської Лаври, в черговий раз відвідали підопічних Центру соціально-психологічної реабілітації дітей № 1 м. Києва. Діти тут не затримуються надовго. Тому для тих дітлахів, які прийшли недавно, знайомство з гостями з монастирської обителі вже невелике чудо.

Архімандрит Гліб з увагою вислухав кожну дитину, для всіх знайшлося добре слово. Після чого батюшка передав продукти, різні солодощі та іграшки в цю установу. Також в честь грядущого свята з Печерської обителі була передана ікона мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Браття і сестри! Ми продовжуємо просити про надання допомоги підопічним відділу соціального служіння. Можна жертвувати одяг і взуття. Будемо вдячні за продукти тривалого зберігання, засоби гігієни, антисептики, побутову хімію і все те, що може знадобитися людям в непростих життєвих обставинах.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Київ діти

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: