Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

22.10.2016

Допомога переселенцям, людям з інвалідністю, нужденним сім’ям з дітьми

006Для православної людини допомога ближньому повинна бути в пріоритеті щоденних рутинних справ. До ближніх ми можемо віднести членів нашої родини, рідних, друзів, просто хороших знайомих. І допомога тим, кого знаємо особисто, на кого можемо розраховувати, є зрозумілою і душевно прийнятною. Але як бути, коли в колі тих, кого потрібно вважати ближніми, виявляються люди незнайомі, люди не нашого статусу, які викликають жалість, що опинилися  на узбіччі успішного соціуму? Виникають деякі суперечливі почуття. Всім нам це знайомо. І один із прикладів, якому можна і потрібно слідувати — це безкорислива соціальна діяльність, спрямована на надання допомоги саме найбільш знедоленим і незахищеним.
У соціальному відділі Києво-Печерської Лаври щодня братія відвідують своїх постійних підопічних і приймають людей, що приходять самостійно. У список тих, хто отримує допомогу і розраду, в останні роки входять вимушені переселенці, серед яких багато сімей з дітьми, мам, у важких умовах піднімаючих на ноги своїх чад, є хворі, люди з інвалідністю, які відчувають матеріальні труднощі.
Постійні читачі рубрики, яка висвітлює роботу соціального відділу, вже як свого доброго знайомого сприймають постійного підопічного відділу Арсенія. В останні свої відвідини йому привезли з Лаври іконки для духовної підтримки, продукти для зміцнення тілесних сил, засоби гігієни, дуже необхідні лежачому хворому.
До наших читачів окреме велике прохання. Браття і сестри, крім звичного списку чого потребують  ті, з ким працюють братія соцвідділу, для Арсенія і людей з інвалідністю потрібні засоби гігієни у великих кількостях. Якщо можете, допоможіть хоч малим.
Також братія побували в гостях у старих знайомих. Бабуся виховує онука і доглядає за хрещеницею з обмеженими можливостями пересування. Старанний школяр був на заняттях, але йому передали з монастиря солодощі, а всій дружній родині — продукти.
Всім, хто звертався до братії соціального відділу, були надані продуктові набори, медикаменти, витратні медичні матеріали. Люди йдуть безперервним потоком, завдяки жертводавцям допомога нужденним надається постійно. І всім нам, хто може внести і свою лепту, розширивши коло тих, кого вважаємо своїми ближніми, можна проявити християнське милосердя і пожертвувати в соц відділ Лаври теплі речі та взуття, продукти, солодощі для дітей, йод, перекис водню, медичні бинти.

Браття і сестри! Всіх, хто може пожертвувати для підопічних соціального відділу Лаври продукти, медикаменти, одяг, взуття та інше , очікують за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київ інваліди

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: