Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

30.04.2018

Соцвідділ Лаври допомагає нужденним, продовжуючи благодійну діяльність

Господь наш Іісус Христос особисто засвідчив людям, які слухали Його слова: «Блаженні милостиві, бо помилувані вони будуть» (Мт. 5:7). Тому в церковній огорожі справи милосердя прийнято творити не від випадку до випадку, а безперестанно.

У Відділі соціального служіння Києво-Печерської Лаври немає для братії ні вихідних, ні відпусток. Кожен день приходять люди зі своїми проблемами і бідами в надії отримати допомогу і розраду. Всім дається найнеобхідніше. Люди отримують продуктові набори, медикаменти, одяг і взуття, інші необхідні речі. Якщо ж приходять дорослі в супроводі дітей, то малюкові дістаються солодощі та іграшки. Така діяльність ведеться в лаврській обителі завдяки небайдужим людям, готовим робити добро нужденним.

Браття і сестри! Наразі в соцвідділ пожертвували новий інвалідний візок. Можливо, ви знаєте таку людину з обмеженими фізичними можливостями, яка дійсно має потребу в цьому транспортному засобі, повідомте, будь ласка, контакти для зв’язку.

Співробітники соцвідділу висловлюють подяку всім, хто допомагає їх підопічним, а також нагадують про те, що можна жертвувати сезонний одяг та взуття, продукти тривалого зберігання, канцтовари, побутову хімію і все те, що може знадобитися підопічним Відділу соцслужіння Лаври.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти інваліди

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: