Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

29.11.2017

У соціальний відділ Лаври звертаються за допомогою малозабезпечені

У відділі соціального служіння Києво-Печерської Лаври двері завжди відкриті для людей, що опинилися в скрутній ситуації. Крім того, що братія приймають у себе гостей щодня, вони також відвідують своїх численних підопічних на дому.
У відділ приходять за допомогою люди з різними долями. Тут можна отримати теплий одяг, ліки, засоби гігієни. Мама з маленькою дочкою отримали не лише підтримку на словах, а й продуктовий набір, солодощі дитині, іграшки, необхідний теплий одяг. Ще одна жінка просила про допомогу для хворої лежачої мами. Дякувала за допомогу. Чоловік, якому потрібні гроші на лікування (це він підтвердив відповідними медичними довідками та документами) отримав матеріальну допомогу. Ще один гість на інвалідному візку також був прийнятий братією, йому надана необхідна допомога.
Братія соцвідділу побували в гостях у сім’ї з дітьми, які мало не потрапили в біду. Поруч з їхньою квартирою недавно сталася пожежа, але милістю Божою їх житло серйозно не постраждало. З Лаври їм привезли іконки, продукти, дитячі іграшки.
Відділ соціального служіння Києво-Печерської Лаври також нагадує про те, що вже оголошено збір подарунків до дня Святого Миколая для дітей-сиріт. Також для підопічних відділу можна жертвувати сезонний одяг та взуття, продукти тривалого зберігання, канцтовари, побутову хімію.
На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти інваліди

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: