Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

30.10.2017

Братія соцвідділу Лаври допомагають зустріти холоди підопічним

DSC02549Багатьох опікуваних братією відділу соціального служіння Києво-Печерської Лаври прихід осінніх холодів налашовує на пошуки теплого одягу та взуття, ґрунтовну підготовку до настання зими. Ієромонах Гліб (Казьмірук) відвідав двох літніх жінок — підопічних соцвідділу, щоб поспілкуватися, підтримати морально, привезти продукти, смачне печиво до чаю. У наших публікаціях раніше ми писали про них. Чимало негараздів пережили ці бабусі, напевно, найважливіший спогад — це Велика Вітчизняна війна, ветеранами якої вони є. Сестри, звичайно, були вдячні за привезені продукти, але більше раділи іншим подарункам — іконам і восковим свічкам, святій воді. Розповідали батюшці про побутові проблеми, при цьому анітрохи не нарікаючи і не скаржачись.

Крім поїздок в гості до підопічних братія соцвідділу постійно приймають в своєму робочому кабінеті численних відвідувачів. Зі зниженням температури збільшилася і кількість нужденних. Часті гості — мами і бабусі з дітлахами, люди з проблемами здоров’я, з обмеженими фізичними можливостями, вимушені переселенці, та ті, що звільнилися з місць позбавлення волі. Всіх, хто приходить, братія втішають, підтримують, обов’язково допомагають одягом, продуктами.

Браття і сестри, просимо всіх небайдужих жертвувати до відділу соціального служіння обителі те, що можна передати людям, що опинилися в скрутній ситуації. З вдячністю тут візьмуть сезонний одяг та взуття, продукти тривалого зберігання, канцтовари, побутову хімію, засоби особистої гігієни. Всі пожертви будуть передані потребуючим в них. Також нагадуємо про початок збору подарунків дітям-сиротам до свята Святого Миколая.

На вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти інваліди

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: