Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

23.03.2018

У Лаврі побували «сонячні» гості (з синдромом Дауна)

001

У Господа Свої плани, які не дано зрозуміти людині. За мирським розумінням хвороби і скорботи — це те, що робить нещасним. Але саме вони очищають душу людську від суєти тимчасової, очищають серце, наближають до Творця. Шоста заповідь блаженств нагадує нам: «Блаженні чисті серцем, бо вони будуть бачити Бога» (Мт. 5:8).

21 березня з недавнього часу відзначається Міжнародний день людини з синдромом Дауна. Це генетичне порушення, зовнішні ознаки якого впізнавані відразу. Але саме таких людей називають «сонячними дітьми» з тієї причини, що поряд з певними проблемами здоров’я у цих надзвичайно щирих людей часто чиста і добра душа. Вони відкриті світу, тому бувають і беззахисні. Вони не вміють бути лукавими, вони нехитрі, тому що їх думки як прості, так і чисті.

З радістю приймали братія соціального відділу пацієнтів Психоневрологічного диспансеру № 4 м. Києва (р-н Новобіличі). З дитячою безпосередністю і благоговінням гості слухали архімандрита Гліба, якому допомагав ієродиякон Філарет. Був відслужений Молебень за здоров’я перед частинкою мощей преподобного Агапіта Печерського, яка була виставлена в Хрестовоздвиженському храмі спеціально до приїзду гостей. Всіх окропили святою водою, подарували іконки, лаврський шоколад, священнослужителі закликали не залишати добру традицію відвідування святої обителі в дні Великого посту.

Браття і сестри! Братія соцвідділу висловлюють подяку усім, хто допомагає їх підопічним, а також нагадують про те, що можна жертвувати сезонний одяг та взуття, продукти тривалого зберігання, канцтовари, побутову хімію і все те, що може знадобитися підопічним відділу соцслужіння Лаври.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти молебень інваліди

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: