Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

03.10.2019

Лавру відвідали паломники з інвалідністю по зору

004

Вже майже тисячу років Києво-Печерський монастир приймає стражденних по Богу, а преподобні отці Печерські зміцнюють всіх, хто взиває до них про допомогу. Безсумнівно, для того, щоб благодать Божа доторкнулася до серця людини, потрібно перш за все мати відкритими очі духовні, а не тілесні.

З благословення Намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла в обителі провели екскурсію для гостей з Житомирської єпархії. Група паломників з інвалідністю по зору (Житомирська обласна організація УТОС) прибула до Печерського монастиря для знайомства і поклоніння святиням древньої обителі.

Для паломників в Хрестовоздвиженському храмі був відслужений молебень, який очолив керівник соціального відділу ієромонах Лукіан. Після поклоніння Чесному Хресту Христовому всі приклалися до чудотворного списку ікони Успіння Пресвятої Богородиці, а благочинний Лаври архімандрит Антоній преподав на молитовну пам’ять іконки Собору преподобних отців Печерських, а також вручив солодощі.

Потім була проведена екскурсія по території монастиря, на якій паломники дізналися про історію і сучасне життя обителі, про житія і сучасні чудеса сонму угодників Божих, які вже багато століть спочивають в лаврських печерах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

молебень інваліди

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: