Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

02.03.2017

Братія соцвідділу Києво-Печерської Лаври зустрічалися з «дітьми війни»

На прохання, що надійшло в соціальний відділ Києво-Печерської Лаври від голови правління Київської міської організації інвалідів війни (з неповнолітнього віку) «Малолітні жертви війни» Побережного І. Ф., братія монастиря відвідали багатьох літніх людей на дому, які перебувають в цій організації і мають статус «діти війни».
Організація не має окремого приміщення, всі свої питання вирішують «поза офісом». Братією Лаври була надана адресна допомога інвалідам, людям похилого віку, дитинство яких пройшло в випробуваннях, котрі супроводжували Велику Вітчизняну війну.

Керівник соцвідділу Києво-Печерської Лаври ієромонах Лукіан побував у багатьох літніх людей вдома, вручив ікони, молитовники, книги «Закон Божий» для вивчення основ Православної віри, духовну літературу, православні календарі, продуктові набори.

Багато з тих, кого відвідали братія Лаври, в силу віку і певних захворювань, самотності обмежені в пересуванні, не можуть відвідувати храми, брати участь в богослужіннях, тому були раді зустрічі з насельниками Лаври, використовували сприятливий момент для вирішення питань на духовну тему, що накопичилися.

Під час зустрічі були визначені плани на майбутнє: всі, у кого побували співробітники соціального відділу, просили братію приїжджати частіше для духовних бесід, домовилися про соборування Великим постом, з радістю чекатимуть дорогих гостей розділити Великодню радість на Світлій седмиці, прозвучало прохання, адресоване священикам-насельнікам Лаври про освячення житла.

Браття і сестри, під час посту віруючі люди зосереджуються на сугубій молитві, обмежують себе в розвагах і прагнуть допомогти ближньому. Нагадуємо, що підопічним соцвідділу Лаври постійно потрібні продукти харчування, одяг, взуття, медикаменти, канцелярські товари та засоби особистої гігієни, побутова хімія. Звершуючи благодійність, виявляючи милосердя, кожен з нас хоч і малим внеском може брати участь в невідкладній справі спасіння своєї душі.

На вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

інваліди

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: