Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

11.08.2017

Братія Лаври опікується людьми з обмеженими можливостями пересування

003З моменту заснування обителі в Києво-Печерську Лавру приходили і приходять люди як за духовною опікою, так і з проханнями нагодувати, обігріти, дати необхідний одяг і цим підтримати нужденних. Тисячу років монастирські врата відкриті для жебраків, убогих, хворих, немічних. Часи змінюються, але проблеми, які супроводжують людське суспільство, залишаються незмінними. Напевно, з дня заснування монастиря тягнулися до чорноризців руки тих, хто в своїх скорботах набагато ближче до Бога, ніж ті, хто живе благополучно. Отримуючи шматок хліба від монастирської трапези, прохачі дякували Богу, печерським насельникам і ревно молилися про них. На шляху спасіння промислительно знаходилися і прохачі, і ті, які подавали.

Можна сказати, що соціальний відділ Лаври продовжує тисячолітню монастирську традицію, відвідує своїх підопічних, приймає всіх, хто приходить сюди самостійно. Братія в відділі намагаються обов’язково вислухати кожного, втішити, підтримати, дізнатися про те, чого ще потребують люди.

Постійні читачі сайту заочно знайомі з тими підопічними соцвідділу, які багато років перебувають під опікою лаврської братії. Поїздки до Арсенія часто згадуються в наших публікаціях, на жаль, він прикутий до ліжка, завжди поруч з ним його мама. Цього разу у цій сім’ї побував в гостях ієромонах Гліб і дізнався, що лікарі після ряду обстежень поставили точний діагноз, визначилися з лікуванням і наполегливо рекомендували готуватися до операції. Мама Арсенія попросила гостя передати її особисте прохання всім читачам матеріалів лаврського сайту поминати в молитвах важкохворого раба Божого Арсенія, просити про успішний результат майбутньої операції.

Арсеній завжди з радістю приймає гостей з Лаври. І в цей раз він тепло подякував о. Глібу за духовну підтримку та за привезені продукти, ліки і засоби гігієни, просив частіше відвідувати.

З гостей, що приходять самостійно в соцвідділ, особливо запам’ятався братії літній чоловік, який пересувається за допомогою двох милиць. Йому братія надали фінансову допомогу, а також дали з собою необхідні продукти. Також приємно було приймати у себе малюка, якого привела мама. Жінка одна виховує сина, крім цього доглядає за родичкою з хворими ногами. Гостя дякувала братії за продукти, одяг, інші речі. А дитина особливо раділа тим солодощам і іграшкам, якими наділили їх в соціальному відділі.


Браття і сестри, просимо всіх небайдужих знайти можливості для здійснення посильних пожертв, які будуть спрямовані підопічним соцвідділу Києво-Печерської Лаври. Завжди доречні продукти тривалого зберігання, одяг і взуття, засоби особистої гігієни та побутова хімія. А напередодні початку нового навчального сезону в багатодітні сім’ї та сім’ї з дітьми, що мають інвалідність, відповідні держустанови для дітей-сиріт соціальний відділ Лаври з радістю передасть канцтотвари, дитячий одяг для осені та все необхідне для школи, що ви пожертвуєте. Також можна надавати фінансову підтримку.

На вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет  215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

інваліди

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: