Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

04.01.2018

Братія соцвідділу привітали з наступаючим Різдвом Христовим літніх людей

Напередодні Дня, коли весь світ святкуватиме Різдво Господа нашого Ісуса Христа, братія соціального відділу Києво-Печерської Лаври постійно відвідують своїх підопічних, вручають подарунки, продуктові набори, солодощі та іграшки дітям. Так, діти, особливо ті, які залишилися під опікою державних органів, особливо потребують уваги. Але є категорія людей, які також беззахисні перед обставинами, також надзвичайно цінують добро, ласку, турботу увагу. Це самотні люди похилого віку.

Братія Лаври на чолі з ієродияконом Філаретом в супроводі протоієрея Андрія — священика храму Макарівського селища Київської області побували в гостях у осіб похилого віку, які проживають в будинку для літніх людей.   Так в суспільстві звикли називати останній притулок тих стареньких, які з різних обставин опинилися без допомоги рідних і близьких, а офіційною мовою ця установа іменується: стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування.

Звичайно ж, гостей з Лаври приймали з особливою неприхованою радістю. Кожному братія приділили увагу, вислухали, підбадьорили, підтримали добрим словом. Закликавши вести повноцінне духовне життя, всім подарували ікони, літературу, всьому колективу — телевізор, акцентувавши увагу на тому, що ті, хто не зможе побувати в храмі, можуть дивитися урочисті богослужіння на Різдво Христове, насолодитися піснями, перейнятися святковим настроєм, прославляти разом з дітьми, які виконують колядки, Новонародженого Спасителя!

Також з Лаври кожному передали продукти, засоби гігієни, постільну білизну, одяг. Для керівництва установи привезли комп’ютер.

Братія соціального відділу висловлюють подяку усім жертводавцям, нагадуючи, що ваша мала лепта дозволила подарувати радість одиноким людям з будинку престарілих. Нагадуємо про те, що триває прийом подарунків до Різдва Христового для дітей-сиріт. Також для підопічних відділу можна жертвувати сезонний одяг та взуття, продукти тривалого зберігання, канцтовари, побутову хімію.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Різдво Христово інваліди

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: