Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

08.12.2017

Соцвідділ надав допомогу людям з обмеженими інтелектуальними і фізичними можливостями

008

Господь через Своїх учнів словами Євангелія показав, що завжди Він поруч з тими, хто найбільш незахищений в цьому світі. І Свою допомогу Господь часто посилає через людей. Тому Він закликає нас нести тяготи ближнього, бо: «…що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили» (Мт. 25:40).

Кожен день в соціальний відділ Лаври приходять люди, які потребують допомоги, також братія з благословення Намісника приїжджають в гості самі. У зв’язку з Міжнародним днем інвалідів братія соцвідділу в ці дні приділили особливу увагу цій категорії своїх підопічних. Так, благодійним товариством «Джерела» та за участю священнослужителів столиці була організована поїздка по святих місцях для дітей з міста Києва з порушеною функціональною інтелектуальною діяльністю.

В рамках екскурсії діти в супроводі батьків і вихователів відвідали лаврські печери, дізналися про історію і життя Києво-Печерського монастиря, а також зустрілися з братією обителі, які несуть послух у відділі соціального служіння Києво-Печерської Лаври. Отець Гліб, поспілкувавшись з дітьми, передав їм благословення Намісника монастиря митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла, а від себе додав: «Кожній людині Господь посилає те випробування в житті, яке вона може понести. Немає такого хреста, який виявився не під силу людині. І я щиро бажаю, щоб Господь укріпив вас у вашому житті, щоб допоміг понести всі випробування, які випадуть на вашу долю, дарував терпіння і лагідність батькам і вихователям і всіх вас зберіг і вберіг в цьому земному житті, щоб всім нам в кінцевому підсумку стати спадкоємцями Царства Небесного!»

На згадку про зустріч отець Гліб дав дітям пам’ятні подарунки: іконки, солодощі, речі, необхідні в побуті. На знак подяки за зустріч діти вручили братії сувеніри та подарункові свічки, виготовлені власними руками, а також подякували братії за теплий прийом, екскурсію і подарунки. На завершення зустрічі було зроблено пам’ятне фото.

Також в ці дні братія Лаври на чолі з ієродияконом Філаретом привітали керівників і співробітників громадської організації інвалідів Подільського району міста Києва «Єдність» зі святами, які припадають в ці дні: з днем пам’яті святої великомучениці Катерини і Святителя Миколая Чудотворця. Особливі слова вітання до дня небесної покровительниці були адресовані керівництву громадської організації «Єдність». Іменинницям були вручені ікони великомучениці, виготовлені в Лаврі.

Від імені братії обителі підопічним організації були передані предмети одягу і гостинці. У слові-відповіді співробітники організації, яка опікується людьми з інвалідністю, подякували Наміснику і братії Києво-Печерської Лаври за надану допомогу.

Відділ соціального служіння Києво-Печерської Лаври також нагадує про те, що вже оголошено збір подарунків до дня Святого Миколая для дітей-сиріт. Також для підопічних відділу можна жертвувати сезонний одяг та взуття, продукти тривалого зберігання, канцтовари, побутову хімію.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти інваліди

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: