Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

04.01.2021

Братія Лаври відвідали центр реабілітації для незрячих

005Напередодні світлого свята Різдва Христова, коли наша Церква відзначає пам’ять св. Амфілохія Почаївського, в реабілітаційний центр для незрячих людей, розташований в садовому товаристві «Кобзар» в селі Гоголеві Броварського району, приїхали довгоочікувані гості — заступник начальника відділу соціального служіння Києво-Печерської Лаври архімандрит Гліб і представники благодійних організацій, що тісно співпрацюють з Лаврою в питаннях милосердя.

З Лаври в центр передали богослужбову просфору. Прийнявши православну святиню, заслужений юрист України, лауреат премії «Гордість країни» в номінації «Сила духу», інвалід по зору Володимир Турський, чиїми стараннями був відкритий і функціонує реабілітаційний центр для незрячих, подякував Богу і владиці Павлу за те, що монастирська братія і благодійники підтримують центр, надають посильну допомогу, окормлюють і укріплюють у вірі.

Архімандрит Гліб подякував за гостинність і відзначив: «Подвиг прп. Амфілохія вчить нас тому, як повинен поступати кожен християнин, тобто бути лагідними, смиренними, проявляти любов до ближнього».

Отець Гліб побажав Володимиру Турському, щоб у відкритому їм реабілітаційному центрі завжди панувала любов до людей, щоб кожна людина, яка опинилася в центрі, знаходила тут підтримку, розраду і укріплювалася в вірі. «Я бажаю, щоб терпіння, смиренність і любов до людей, які живуть у вашому серці, були тим промінчиком світла, який можуть бачити також люди, що не мають зору, і який вкаже їм шлях до спасіння», — сказав архімандрит Гліб.

Володимир Турський сердечно подякував гостям за візит і побажав допомоги Божої у всіх справах милосердя.

Також всім присутнім братія вручили пряники з Іісусовою молитвою, написаною шрифтом Брайля, солодощі та лаврський шоколад. Для гостей діти, які є прихожанами місцевого храму, виконали щедрівки та колядки, святкові піснеспіви, а талановиті виконавці з самого центру — музичні композиції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

інваліди

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: