Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

17.12.2017

У реабілітаційний центр для незрячих передана ікона святих страстотерпців

Напередодні світлих православних свят — Святителя Миколая та Різдва Христового в реабілітаційний центр для незрячих людей в селі Велика Мотовилівка Фастівського району приїхали довгоочікувані гості — заступник начальника відділу соціального служіння Києво-Печерської Лаври ієромонах Гліб і представники благодійних організацій, які тісно співпрацюють з Лаврою в питаннях милосердя, — благодійного фонду «Святих благовірних князів Бориса і Гліба» і громадської організації «БОЖІ ДІТИ».

У приміщенні реабілітаційного центру ієромонах Гліб відслужив молебень та освятив ікону святих благовірних князів Бориса і Гліба, привезену в центр з благословення Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла. Ця ікона — дар власника компанії «АВ Бізнес-Груп», благодійника і мецената Андрія Крупосія.

Прийнявши православну святиню, заслужений юрист України, лауреат премії «Гордість країни» в номінації «Сила духу», інвалід по зору Володимир Турський, чиїми стараннями було відкрито і функціонує реабілітаційний центр для незрячих, подякував Богу і владиці Павлу за те, що монастирська братія і благодійники підтримують центр, надають посильну допомогу, опікуються і зміцнюють у вірі.

В ході зустрічі Володимир Турський розповів присутнім про те, що проблема незрячих людей як і раніше стоїть гостро, торкнувся аспектів діяльності центру, де проходять реабілітацію та навчання люди, що втратили зір. Так, нещодавно в центрі побували незрячі діти з Одеської єпархії, з якими була проведена відповідна просвітницька і навчальна робота.

За словами ієромонаха Гліба, невипадково в дар центру передана саме ікона перших святих великомучеників Бориса і Гліба: «Життя цих святих було принесено в жертву заради любові. Борис і Гліб не захотіли підняти руку на брата і підтримати міжусобну війну. Брати вибрали смерть в знак беззастережної любові до Христа і відмови від будь-якої боротьби в ім’я братської любові. Подвиг цих святих вчить нас, як повинен поступати кожен християнин: бути лагідними, смиренними, проявляти любов до ближнього».

Ієромонах Гліб побажав Володимиру Турського, щоб у відкритому ним реабілітаційному центрі завжди панувала любов до людей, щоб кожна людина, що опинилася в центрі, знаходила тут підтримку, розраду і зміцнювалася у вірі. «Я бажаю, щоб терпіння, смиренність і любов до людей, які живуть у вашому серці, був тим промінчиком світла, який можуть бачити також люди, що не мають зору, і який вкаже їм шлях до спасіння», — сказав ієромонах Гліб.

Володимир Турський сердечно подякував гостям за візит і побажав допомоги Божої у всіх справах милосердя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

благодійність інваліди

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: