Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

23.09.2022

Лаврі передані допоміжні засоби пересування для тих, хто має в них потребу

001

У Києво-Печерському монастирі з самого початку його існування отримували посильну допомогу люди, що бідують, та недужі. Вже тисячу років і до цього дня в його стінах знаходять втіху в скорботах і полегшення у хворобах ті, хто відкриває своє серце Господу, бо говорить Священне Писання: «Якою мірою будете міряти, такою відміряють вам» (Мф. 7:2).

Києво-Печерську обитель відвідали волонтери благодійної організації «Армія – твій оберіг». Вона об’єднує компанії, приватних донорів та волонтерів, з тими, хто потребує допомоги. У ході візиту було передано ходунки на колесах до соціального відділу Лаври, який опікується літніми людьми не лише у Києві, а й в інших містах України.

У своєму привітальному слові Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Павел подякував керівництву та волонтерам благодійного фонду. «Ваша робота має велике значення у наданні допомоги українцям, які переживають зараз важкі часи, — продовжив владика Павел. — Коли у нас є хороша армія та захист, українці можуть жити, молитися, творити добрі справи, восходити від сили в силу. Успіхів і Божого благословення у вашій нелегкій роботі, яку ви робите не для себе, а для Бога та ближніх!»

Браття і сестри! Ми продовжуємо просити про надання допомоги підопічним відділу соціального служіння Києво-Печерської Лаври. Можна жертвувати одяг та взуття. Будемо вдячні за продукти тривалого зберігання, засоби гігієни, антисептики, побутову хімію та все те, що може знадобитися людям у непростих життєвих обставинах.

На Вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику за домофоном: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник благодійність інваліди

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: