Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

05.12.2016

У Міжнародний день інваліда братія соцвідділу відвідали підопічних

Як правило, до Міжнародного дня інваліда, який відзначається 3 грудня, людям з обмеженими можливостями пересування надаються різного роду послуги і види допомоги різними профільними структурами. Братія соціального відділу також в цей день відвідали своїх підопічних з відповідними проблемами здоров’я. Але люди з інвалідністю знаходяться під постійним патронатом соцвідділу, допомога надається постійно, з багатьма підопічними братія Лаври дружить багато років.

Знаючи, що в Громадській організації Подільського районного товариства інвалідів «Єдність» міста Києва особливо радіють гостям з Києво-Печерської Лаври, ієродиякон Філарет приїхав до них з продуктовими наборами та цукерками в святкових упаковках. Солодощі ці — подарунок до свята, любимого усіма — Дня Святого Миколая. З огляду на обсяги роботи соціального відділу, братія почали вручати подарунки трохи раніше 19 грудня.

З великим бажанням браття відвідали чудових жінок. Це парафіянки місцевих храмів, які перебувають в дуже похилому віці. Раніше вони співали в церковному хорі, добре пам’ятають радянські часи, коли саме перебування в Церкві було небезпечним, безбожна влада переслідувала всіх віруючих. Вони пам’ятають часи гонінь на Церкву, і, будучи вірними її чадами, не боялися сповідувати Христа, служити Йому.

Зараз їм важко пересуватися, тому особливо раді були приймати у себе вдома монахів зі святої обителі. З вдячністю взяли набори продуктів, подарунки до Дня Святого Миколая.

Також з розпростертими обіймами в буквальному сенсі зустрічав отця Філарета старий знайомий. Він з проблемами здоров’я залишився один, без допомоги близьких. Не сумує, завжди, коли б братія не відвідали його, намагається пригостити всім, що має. Був радий продуктам, дякував за привітання до Дня Святого Миколая.

Браття і сестри, у кожного з нас є унікальна можливість відкрити своє серце для добродіяння, можна пожертвувати нашим ближнім продукти, одяг, взуття, медикаменти, канцтовари, засоби гігієни, побутову хімію. А для діточок з дитячих будинків, багатодітних сімей, дітей з інвалідністю соціальний відділ Києво-Печерської Лаври збирає все, що можна подарувати до Дня Святого Миколая та до Світлого Різдва Христового.

На вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

інваліди

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: