Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

14.02.2017

Лаврською братією освячено приміщення видавництва «Заклик»

У кожної доброї справи є початок, але немає того моменту, де вона припиняє своє життя, зупиняється і завмирає. Напевно, вже й не згадати, як відбулася перша зустріч лаврської братії з людьми, які допомагають незрячим і слабозорим читати періодику, художню, наукову, спеціалізовану, дитячу літературу, тим самим сприяти всебічному розвитку здавалося б приречених на сумовите існування людей з інвалідністю. Господь допомагає в благих починаннях, тому особливо приємно, що дружба братії соціального відділу Києво-Печерської Лаври з колективом об’єднаної редакції періодичних видань Українського товариства сліпих «Заклик» стає все міцніше.

Нагадаємо, що ця громадська організація є єдиною в Україні, що випускає періодичні видання рельєфно-крапковим шрифтом «Брайля» для незрячих та слабозорих: газету «Промінь», журнал «Заклик», дитячий журнал «Школяр».

На запрошення головного редактора Наталії Анатоліївни Щербань ієромонах Кирил у співслужінні ієродиякона Філарета звершив чин освячення редакційного приміщення. Всі співробітники видавничого консорціуму і присутні під час звершення чину освячення підійшли до батюшки під благословення, також отримавши при цьому в подарунок ікони.
Освятили приміщення після проведеного ремонту, треба сказати, що і в цьому соцвідділ Лаври надавав посильну допомогу. Ми раніше повідомляли про те, що зі святої обителі привезли до редакції в подарунок меблі. Також співробітники видавництва раніше побували в гостях в Лаврі, молилися біля нетлінних святих мощей отців Печерських.

Браття і сестри! Соцвідділ прийме пожертвування: продукти, одяг, взуття, медикаменти, канцтовари, засоби гігієни, побутову хімію, подарункові солодкі набори, дитячі іграшки.

На вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

фото Михайла Тафічука

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

освячення інваліди

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: