Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

09.06.2017

Братія соцвідділу Лаври надали допомогу людям з обмеженими фізичними можливостями

Всі, хто звертається до братії соціального відділу Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври за допомогою, можуть вибрати для себе необхідний одяг і взуття, отримати продуктові набори, медикаменти і найнеобхідніше. З порожніми руками не відпускають жодного відвідувача, але найважливіше, так це ті слова, якими братія втішають, направляють, духовно напучують своїх підопічних.

Зустрічати одного з паломників, що приїхав самостійно в Лавру на інвалідному візку, вийшов керівник соціального відділу ієромонах Лукіан. Такі візити є певним маркером тієї довіри, яку відчувають ті, що потребуть духовного наставляння, доброго слова, а також необхідного для життя. Тут, в Лаврі, Господь подає Свою допомогу і незримо, оновлюючи душу благодаттю, і явно, через людей.

Також отець Лукіан побував в гостях у підопічних з давньою історією хороших тісних відносин. В Подільське районне товариство інвалідів «Єдність» міста Києва батюшка приїхав в дні, коли найбільша увага надається дітям — після святкування Міжнародного дня захисту дітей. Так як в число членів цієї організації входить багато дітей з проблемами здоров’я, то основна увага і гостинці з Лаври отримала вся дітвора.

Ієромонах Лукіан привіз для всіх з товариства «Єдність» ікони, хліб з лаврської пекарні, печиво, продукти, одяг. Дякували батюшці за увагу і гостинці діти і дорослі, домовилися про те, що найближчим часом в Лаврі прийматимуть дітей з інвалідністю, а також дорослих з подібними проблемами, братія проведуть для гостей паломницьку екскурсію, але й з порожніми руками нікого не залишать.

Браття і сестри, хочеться подякувати всім, хто жертвує в соцвідділ Лаври продукти, одяг, медикаменти, інше. Вашими молитвами і допомогою представляється можливим постійно підтримувати всіх, хто звертається самостійно в соціальній відділ, а також тих, кого браття відвідують самі.

Нагадуємо, що в соцвідділ завжди можна жертвувати продукти тривалого зберігання, одяг, взуття (можна б/в, але чисте і в хорошому стані), медикаменти і медичні витратні матеріали, солодощі, іграшки та настільні розвиваючі ігри, канцелярські товари, побутову хімію. Список закінчити неможливо — тобто все, що необхідно людині для підтримки життя і здоров’я.

На вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

фото Михайла Тафічука

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Київ інваліди

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: