Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

23.08.2016

Браття соцвідділу побували в гостях у підопічних організації «Дзвони Чорнобиля»

Успенський піст наближається до завершення, і співробітники соціального відділу в цей період поспішають охопити своєю увагою якомога більше людей, які потребують допомоги. Соцвідділ Лаври давно співпрацює з громадською організацією «Дзвони Чорнобиля» Києво-Святошинського району м. Боярка, її керівником — Діаною Олександрівною Кузнєцовою. Нагадаємо, що ця організація надає допомогу інвалідам Чорнобиля, інвалідам з дитинства, сиротам, багатодітним сім’ям, хворим і людям похилого віку з низьким рівнем доходів, малозабезпеченим сім’ям.

Братію Лаври добре знають і пам’ятають усі, кому була надана допомога раніше, з керівником цієї громадської організації і її підопічними у соціального відділу — давня дружба. Тому цей візит насельника Лаври ієродиякона Філарета і Діани Олександрівни Кузнєцової до ветеранів, інвалідів, до багатодітних сімей та самотніх людей викликав радість у всіх, до кого вони потрапили в гості, і всім з Києво-Печерської Лаври для духовного зміцнення передали ікони, духовну літературу, а також продуктові набори. У свою чергу дякували братії і благодійникам як могли. Талановита дівчинка з багатодітної сім’ї була щаслива показати свої живописні картини.

Відрадно, що завжди люди радіють набагато більше не гостинцям і продуктам, а можливості поспілкуватися зі священнослужителем, насельником благословенної святині — Києво-Печерської Лаври, розповісти про себе, випросити духовної поради, відчути справжню духовну радість. Всі, з ким зустрічався в цей день отець Філарет, просили не тільки про подальшу матеріальну підтримку, а й відвідувати якомога частіше для бесід, просили молитов в Лаврі про себе.


Затрачені зусилля ради Христа в допомозі ближнім поповнюються не тільки в тимчасовому земному житті, вони не залишаються безплідними і в вічності, згідно зі Священним Писанням: «Благодійність як рай, сповнена благословень, і милостиня буде стояти вовік» (Сир. 40:17).


Браття і сестри, нагадуємо, що соціальний відділ Києво-Печерської Лаври приймає пожертвування для своїх підопічних. Братія будуть вдячні будь-якій допомозі: фінансовій, продуктами, одягом і взуттям, канцтоварами, засобами гігієни та всім, що можна передати хворим, людям з обмеженими фізичними можливостями, в багатодітні сім’ї, малозабезпеченим, в сім’ї переселенцям.

Вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

інваліди

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: