Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

29.08.2016

Митрополит Павел вшанував Нерукотворний Образ Спасителя

У день, коли вся повнота Православної Церкви вшановує Нерукотворний Образ Спасителя, Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел у співслужінні єпископа Ірпінського Климента, братії та гостей монастиря в священному сані звершив Божественну Літургію в Успенському соборі обителі.

Після читання Євангелія до всіх молільників зі словом проповіді звернувся владика Климент.

«Ми повинні завжди пам’ятати, що Ісус Христос — наш Бог і Спаситель, — сказав владика, — все, що відбувається в нашому житті — відбувається тому що Господь хоче нас спасти. Заради нас Він зійшов з Небес, воплотився від Пречистої Діви, Він постраждав, помер на Хресті, воскрес, заснував Церкву. Іноді людина, переживаючи певні моменти життя, запитує: за що мені все це? Чому мені погано? За що Господь карає мене? Але Господь прийшов не згубити, а спасти. І сьогодні ми прославляємо дивовижну ікону — Нерукотворний Образ. Історія цієї ікони показує нам, що Господь робить все, щоб спасти людину, не погубити, а спасти. І робить Він це, коли людина відкриває своє серце, коли вона бажає цього спасіння».

Розповівши про історію Нерукотворного Образу Ісуса Христа, про чудесне зцілення царя Авгаря від нього, єпископ Климент нагадав, що «…це була перша Ікона Ісуса Христа. Багато було чудес і знамень від Нерукотворного Образа. І в надії на диво ми звертаємося до будь-якої ікони. Всі ікони — вони чудові, всі ікони — вони чудотворні. Через Святу Православну Церкву ми маємо джерела благодатної допомоги, щоб ми не залишилися самі, щоб ми не загинули, але мали життя вічне».

Після закінчення богослужіння було звершено молебень перед початком навчального року. Попросити Божественне благословення в майбутньому навчанні прийшли багаточисельні юні паломники з Київської та Харківської єпархій.

Митрополит Павел подякував владиці Клименту і співслужащій братії за молитви, звернувся зі словом настанови до дітей і закликав батьків виховувати їх з вірою і любов’ю. Всі молільники були окроплені святою водою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник діти молебень

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: