Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

06.10.2020

Братія соцвідділу передали продукти харчування в центр психологічної реабілітації дітей

002На піклуванні Відділу соціального служіння Києво-Печерської Лаври знаходяться багато тих, хто має потребу в духовній і матеріальній допомозі. Серед постійних підопічних – діти, які перебувають в державних структурах. У таких установах дітлахам завжди хочеться приділити якомога більше уваги.

Монах Макарій, який несе послух в соцвідділі Лаври, приїхав до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей № 1 в м. Києві (на вул. Маяковського) з продуктами харчування, що пожертвували благодійники. Йому допомагали носити мішки з картоплею, ящики з фруктами, коробки з прекрасною випічкою та солодощами педагоги і «місцеві» хлопчаки. Після невеликого фізичного навантаження хлопці оточили гостя турботою і увагою. З благоговінням всі присутні прийняли в дар ікони.

Браття і сестри! Продовжуємо просити про надання допомоги багатодітним сім’ям, малозабезпеченим, людям з інвалідністю, просто знедоленим. Можна жертвувати дітлахам шкільне канцелярське приладдя, одяг і взуття, що годяться для відвідування шкільних занять, демісезонний (можна вже й зимовий) одяг і взуття. Безумовно, дітям завжди приємно отримувати подарунки, цукерки, солодощі, іграшки.

EyesУ теплих речах мають потребу і дорослі. Не зайвими будуть також продукти тривалого зберігання, антисептики, побутова хімія і все те, що може знадобитися підопічним відділу соціального служіння Лаври.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київ благодійність

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: