Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

23.12.2016

Братія соцвідділу Лаври відвідали дітей з онкоцентру

З днем Святого Миколая братія соціального відділу Києво-Печерської Лаври привітали пацієнтів дитячого відділення Київського міського клінічного онкологічного центру. Ієромонах Гліб заходив в кожну палату з подарунками. Для всіх дітей з Лаври передали ікони, солодощі в подарункових упаковках, дитячі ігри.

Візит братії припав якраз у вихідні дні, тому не з усіма дітлахами вдалося зустрітися: у вихідні та святкові дні по можливості дітей батьки забирають додому. Але не у всіх виходить відлучитися, багато хто живе разом з батьками під час проходження курсу лікування у відділенні.

Але подарунки дісталися всім без винятку. Ті, хто залишився в лікарні і міг вийти до батюшки — отримали їх особисто від отця Гліба, до більш слабких діточок батюшка заходив сам, преподавши Боже благословення. І всім дітлахам, тимчасово відсутнім, подарунки від Святого Миколая залишили до часу їх повернення. Також цукерки і солодощі дісталися персоналу відділення .

Браття і сестри! Соцвідділ з вдячністю прийме пожертвування: продукти, одяг, взуття, медикаменти, канцтовари, засоби гігієни, побутову хімію, подарункові солодкі набори, дитячі іграшки.

На вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти благодійність онкологія

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: