Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

11.01.2017

У Лаврі пройшов VI Всеукраїнський фестиваль колядок і щедрівок «Різдвяний передзвін»

https://youtu.be/8O_C6-a8p7k

У Києво-Печерській Лаврі 10 січня 2017 року відбувся VI Всеукраїнський фестиваль колядок і щедрівок «Різдвяний передзвін», захід був організований з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, під патронатом митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла, Намісника Києво-Печерської Лаври, керівника відділу інформації та зв’язків з громадськістю архімандрита Іларіона. Святковий концерт традиційно вже вшосте поспіль проводиться в період Різдвяних святок.

У програмі брали участь: хор храму ікони Божої Матері «Живоносне джерело», хорова капела «Дзвіночок» Київського палацу дітей та юнацтва, Державна чоловіча капела імені Левка Ревуцького, фольклорний гурт «Мокоша» м. Вінниця, хорова капела Національної академії наук України «Золоті ворота», академічний камерний хор ім. Д. Бортнянського м. Чернігів.

Як було оголошено заздалегідь, у кожного відвідувача фестивалю колядок була можливість внести пожертвування на лікування дітей з онкологічними захворюваннями.

Архімандрит Іларіон нагадав історію проведення фестивалю, привітав керівника Національного Києво-Печерського історико-культурного-заповідника Любомира Павловича Михайлину, всіх присутніх словами святих отців: «Христос рождається – славте! Христос з небес – зустрічайте…»

«Христос Спаситель народжується в наш грішний світ, щоб кожній людині вказати шлях до примирення з Богом», — сказав отець Іларіон, — «і завдяки славленню Христа в святі дні великого радісного свята Різдва Христового ми переносимося в ту саму ніч, коли «…Слово стало плоттю…» (Ін. 1:14). Разом з ангелами в своїх серцях ми співаємо Христу: «Слава у вишніх Богу…»

Отець Іларіон продовжив: «Благочестивий народ склав чудові піснеспіви, що розкривають догматичне вчення Церкви про Народження в світ Спасителя. Бог прийшов у світ “…Задля нас, людей і нашого ради спасіння…”».

Також керівник відділу інформації та зв’язків з громадськістю подякував усім організаторам, помічникам і учасникам фестивалю за труди, які вони понесли, щоб з’явилася така можливість зібратися в цьому святому місці, побажав: «…щоб Господь радістю і миром благословив кожного і дарував мир і злагоду нашим сім’ям і країні, щоб нам всім гідно називатися дітьми Отця Небесного!»

Фото і відео Дмитра Михно

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Різдво Христово Заповідник концерт онкологія

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: