Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

17.11.2016

Соцвідділ Лаври допомагає підопічним з Київської області

Братія соціального відділу Києво-Печерської Лаври щодня приймають людей, що приходять до них зі своїми проблемами і бідами, постійно відвідують своїх підопічних, з якими склалися довготривалі теплі відносини, збирають інформацію про тих людей, які опинилися в складних ситуаціях і наносять їм перший візит, щоб підтримати духовно, надати необхідну матеріальну допомогу. Днями братія побували в нужденних сім’ях, які проживають в Київській області.

Труднощі, з якими доводиться жити зараз багатьом вимушеним переселенцям зі Сходу України, не обмежуються матеріальною стороною, складніше, напевно, встояти духовно, не зламатися, не впасти у відчай. Але милостивий Господь у випробуваннях не залишає Своїх чад, подає необхідне. Сім’я, в якій мама виховує двох дівчаток, після переїзду облаштовує свій побут на новому місці. Тому дуже раді були гостям з Лаври. Їм передали продукти, одяг, побутову хімію. Мають потребу практично у всьому, так мама, залишаючи небезпечну зону, залишила все нажите в їх рідному, порожньому нині, будинку.

Браття відвідали ще одного свого старого знайомого. Маючи обмежені можливості пересування, він раніше міг розраховувати на допомогу своєї старенької мами. Але Господь, призвавши її до Себе, не позбавив допомоги і розради сина. Йому допомагають, про нього не забувають. Приймаючи в себе в гостях братію з монашеської Печерської обителі, він з великим задоволенням, бідуючи сам, пригощав усіх тим, що Господь йому послав. Звичайно, був вдячний продуктового набору, але щирою радістю світилися очі від того, що про нього пам’ятають, що можна просто поспілкуватися, отримати духовну пораду.

Отець Філарет побував в дружній родині, яка втратила годувальника. Батькові сімейства — вчителю, якого любили і цінували в школі, був поставлений онкологічний діагноз. Люблячий батько, розуміючи, що Господь залишив йому мало часу, і в хворобі дбав про майбутнє своїх дітей, з останніх сил намагаючись закінчити розпочате будівництво будинку для численної родини. Вибравшись з сирого підвалу, зараз багатодітне сімейство живе в недобудові. Мама Людмила тяжко хвора, дітлахи теж хворіють, але ніхто не сумує, не падає духом.

Дуже тривожно, що навіть таке житло, з незакінченою ремонтом, у них можуть відібрати. Зараз, на порозі зими, у Людмили немає грошей на придбання дров. Зимувати доведеться в важких умовах: потрібно лагодити дах, в кімнати залітає сніг, немає дров. З Лаври їм привезли ікони, духовну літературу, дитячі книги, продукти, одяг, допомогли фінансово. Цій родині дуже потрібна допомога: продукти, одяг (гостро потребують теплі речі), взуття, дрова, будівельні матеріали для даху, грошові кошти.

Браття і сестри, будемо пам’ятати про спасіння і керуватися словами свт. Григорія Богослова: «У людині найбільш божественно те, що вона може благотворити». Соціальний відділ Лаври просить проявити турботу про наших братів і сестер у Христі, яким складніше, ніж нам в даний момент.
Можна принести до відділу для подальшої передачі нужденним медикаменти, витратні медичні матеріали, одяг, взуття, постільну білизну, побутову хімію, канцелярські товари, продукти і все, що може стати в нагоді хворим, незаможним, переселенцям, дітям-сиротам, можна просто внести пожертвування.

Вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти онкологія

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: