Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

08.06.2021

Братія соцвідділу Лаври привезли солодощі в дитячий розподільник

В

У братії з відділу соціального служіння Печерської обителі особливе ставлення до послуху, коли потрібно допомогти дітям.

Ієромонах Лукіан відвідав дітей в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей № 1 м. Києва (по просп. В. Маяковського). Здається, про тих, хто опинився в дитячому розподільнику, було нами сказано багато. Але кожен раз братія соцвідділу, відвідуючи цей заклад, намагаються максимально приділити кожній дитині максимум уваги. І непідробну, щиру привітність дітвора цінує особливо.

Отець Лукіан після спілкування з дітлахами передав продукти і різні солодощі, а також з Лаври передали столики для годування малюків.

Браття і сестри! Ми продовжуємо просити про надання допомоги підопічним відділу соціального служіння Києво-Печерської Лаври. Можна жертвувати одяг і взуття. Будемо вдячні за продукти тривалого зберігання, засоби гігієни, антисептики, побутову хімію і все те, що може знадобитися людям в непростих життєвих обставинах.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київ

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: