Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

10.01.2017

Намісника Лаври колядками вітали з Різдвом Христовим

 

Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Павел приймав у себе численних гостей. За багаторічною традицією прославляли Богонемовля Різдвяними колядками церковні хорові колективи та вихованці недільних шкіл столиці.

У їх числі — чоловічий хор під керівництвом регента протодиякона Тарасія Мудрака. Також своїм виконанням колядок владику порадував дитячий хор під керівництвом матушки Тетяни Войцеховської, діти прийшли привітати Намісника Лаври разом з регентом братського хору Києво-Печерської Лаври і своїм духівником — архімандритом Полікарпом. Нагадуємо, що дитячий хор постійно співає на пізній Божественній Літургії в Аннозачатіївському храмі у недільні дні і по великих святах.

Порадували своїми костюмованими сценками з Різдвяного вертепу, піснеспівами і святковим настроєм «колядники» з недільних шкіл храмів Києва. Діти прийшли привітати митрополита Павла зі своїми старшими наставниками і батьками.

Вітаючи архієрея, всі гості прославляли піснеспівами Христа.

Кожному владика Павел вручив подарунки, іконки, також дітям дісталася плитка сувенірного лаврського шоколаду. Всім співакам, які відвідали на Святки Намісника Лаври, Високопреосвященніший Владика преподав архієрейське благословення.

Фото Юрія Томанюка

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник діти Київ вітання дитячий хор

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: