Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

13.06.2019

Братія соцвідділу відвідали Центр реабілітації дітей

004

В один зі спекотних днів червня ієромонах Лукіан, який несе послух у Відділі соціального служіння Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, відвідав вихованців столичного Центру соціально-психологічної реабілітації дітей № 1. Установа призначена для психологічного відновлення і реабілітації дітей, що потрапили в непрості життєві обставини. Нелегкі долі, часом йоржисті характери… Звичайно, зусиллями педагогів вдається коригувати і направляти в потрібне русло дитячі устремління, але тут особливо цінується добре слово, душевне тепло і те, що можуть гості з Лаври розповісти про особливий духовномий вимір, де Сам Господь веде того, хто Йому довірився.

Отця Лукіана радо приймали в дитячому розподільнику. Батюшка поспілкувався з дітьми, відповів на питання, розпитав про те, як вони живуть, чим займаються, що їх хвилює. Як завжди, з Лаври передали багато солодощів. Також від керівництва установи та всього колективу було приємно чути слова подяки за надану фінансову допомогу.

Перед від’їздом було зроблено загальне фото на пам’ять, а отець Лукіан отримав запрошення як від дітей, так і від дорослих відвідувати якомога частіше своїх «підшефних».

Браття і сестри! Братія соцвідділу висловлюють подяку всім, хто надає посильну допомогу, а також нагадують про те, що можна жертвувати сезонний одяг та взуття, продукти тривалого зберігання, канцтовари, побутову хімію і все те, що може знадобитися підопічним відділу соціального служіння Лаври.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: