Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

21.12.2019

Митрополит Павел зустрівся з дітьми з Донецька

001

Під час паломницької поїздки група дітей з міста Донецька відвідала Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру і зустрілася з Намісником Святої Печерської обителі митрополитом Вишгородським і Чорнобильським Павлом в Хрестовоздвиженському храмі монастиря.

Звертаючись до гостей, митрополит Павел сказав: «Я сердечно радий вітати вас в Києво-Печерській Лаврі – першому монастирі на Святій Русі і найбільшій обителі нашої Церкви. Сьогодні ми з вами молилися про те, щоб в нашій країні запанував довгоочікуваний мир. Намагайтеся якомога частіше молитися, бо Господь чує молитви дітей, а ви – наше майбутнє, ви – майбутнє нашої країни і нашої Церкви. Я закликаю вас поважати ваших наставників, ваших вчителів, які присвячують вам частину свого життя. Я вдячний директору вашої школи за те, що вона організувала для вас цю поїздку, і ви маєте можливість відвідати Київ і його головні святині.

Нехай Господь всім вам пошле відраду і розраду, адже всі ми знаємо, що у вас не так багато підстав для радості, але я вірю, що за молитвами Пресвятої Богородиці, всіх угодників Печерських і всіх святих Господь неодмінно пошле нам мир, взаєморозуміння й любов. Силою Чесного і Животворящого Хреста Господь нехай збереже вас і ваших близьких.

Я сердечно вітаю вас з днем пам’яті Святителя Миколая, який ми святкували зовсім недавно, і молитвами якого ви сьогодні прибули до Києва. Наближається Новий рік, Різдво Христове, і нехай Господь в наступаючому році дарує всім нам радість, мир, і благословення Господнє нехай перебуває з вами в усі дні вашого життя!»

Далі владика Павел підніс діткам пам’ятні подарунки та солодощі, після чого було зроблено загальне фото.

Також юним паломникам була запропонована трапеза і проведена екскурсія Лаврою та лаврськими печерами, де гості могли помолитися біля головних святинь нашої святої обителі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник діти

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: