Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

10.06.2019

На «молодіжці» обговорили причини існування великої кількості релігій

001

У недільний день, присвячений святим отцям I Вселенського Собору, темою чергової молодіжної зустрічі було поставлено питання: «Чому Бог один, а релігій багато?»

Після молебню з Акафістом перед іконою Пресвятої Богородиці «Тихвінська» архімандрит Гліб від імені Намісника Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла подякував усім помічникам і учасникам Четвертого благодійного фестивалю «Божі діти» «за любов до ближніх і служіння Православній Церкві». Також були вручені подячні грамоти та зроблено загальне фото.

Далі до основної теми приступив постійний ведучий зустрічей протоієрей Олександр Ткаченко, який вже проводив в Лаврі бесіди з порівняльного богослов’я. Отець Олександр зазначив: «Відступ від істини, руйнування безпосереднього зв’язку з Богом сталося внаслідок гріхопадіння. Було потрібне покаяння для його відновлення. Але первоздана людина замість визнання провини почала її перекладати на інших. Тому фундаментом позитивних змін є відповідальність за скоєні вчинки».

Виступаючий пояснив причини виникнення безлічі релігій пошуком Божественної правди людським пошкодженим гріхом розумом. При цьому, на його думку, на вибір релігії, в більшій чи меншій мірі віддаленої від істини, впливає два основні чинники: особистісний вибір і підсвідоме рішення. Отець Олександр підсумував: «Чим більше зіпсована людина, тим більше вірогідності, що вибір впаде на найгірший, більш легкий шлях. При цьому єдиний істинний зв’язок з Богом — є Православ’я. Наша віра не пропонує легких шляхів. Але саме цей шлях був зазначений Самим Спасителем в Євангелії, пояснений і збережений святими отцями, які до своєї крові стояли за чистоту вчення».

На завершення отець Гліб запросив всіх на наступну зустріч, яка відбудеться в неділю, 23 червня, в актовому залі Києво-Печерської Лаври (корпус № 45). Початок молебню о 15:30.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

молодіжка

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: