Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

05.11.2019

На «молодіжці» говорили про вплив ангелів і бісів на життя людини

003

Традиційно перед початком роботи молодіжної зустрічі було звершено молебень з Акафістом на честь Казанської ікони Пресвятої Богородиці. Богослужіння очолив куратор курсів архімандрит Гліб. Після закінчення молебню отець Гліб надав слово постійному учаснику «молодіжки» протоієрею Олександру Проченку, який виступив з доповіддю на тему: «Вплив ангелів і бісів на життя людини».

«Про те, як може спокушати диявол, ми знаходимо безліч свідчень в Святому Письмі, — сказав отець Олександр, — і найяскравіший момент — це спокушення Спасителя дияволом в пустелі. Господь пройшов ці спокушення і не впав в них. І таким чином показує нам приклад, як ми повинні з ними боротися і відсікати. Також в Євангелії ми зустрічаємо безліч випадків, коли Господь зціляв біснуватих. Тут ми бачимо, що без волі Божої нічого не відбувається, і якщо Господь попустив людині біснування, то за нею є якийсь гріх або провина. Коли ми бачимо людину біснувату, то з нею краще уникати спілкування, тому що ми не знаємо, з ким говоримо в цей момент: з самим одержимим або з тим, хто керує його вчинками і словами. При цьому потрібно пам’ятати, що ніякої сили біси перед Богом не мають, тому Іісус Христос тільки одним словом Своїм виганяв бісів і зцілював людей від тяжкості цього тягаря.

Також біси можуть являтися в будь-якому вигляді і образі, тому все життя християнина має бути пов’язане з молитвою, щоб не піддаватися на ці спокуси. А на допомогу нам Господь безперестанно посилає Своїх ангелів, які оберігають людину і допомагають подолати різного роду спокуси».

Далі отець Олександр привів безліч прикладів впливу ангелів і бісів на людину, з якими йому довелося зіткнутися в своїй священицькій практиці, після чого відповів на всі запитання присутніх.

На завершення зустрічі отець Гліб подякував протоієрею Олександру за обрану тему виступу і нагадав, що наступна молодіжна зустріч відбудеться в неділю, 10 листопада, в актовому залі Києво-Печерської Лаври. Початок молебню о 15:30. Гостем наступної «молодіжки» буде професор Київської духовної академії Віктор Михайлович Чернишов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

молодіжка

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: