Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

19.11.2018

На «молодіжці» говорили про досягнення цілей

001

Молебень на початку молодіжної зустрічі звершив куратор архімандрит Гліб. У день пам’яті обрання на Патріарший престол в 1917 році священносповідника патріарха Тихона (Бєлавіна) куратор просвітницьких курсів нагадав про інтронізацію святителя в ті буремні часи: «Ми можемо побачити яскраві паралелі подій столітньої давності і нашого часу. Як і тоді, зараз до останнього моменту не знаєш, хто свій, а хто чужий. Але Церква, незважаючи на зради і випробування, завжди продовжує жити своїм життям для спасіння душ людських».

Також він розповів про Архієрейський Собор в Лаврі, який недавно пройшов, про статус Української Православної Церкви, яка є самокерованою з правами широкої автономії. Також отець Гліб закликав не вірити багатьом суперечливим повідомленням, які тільки сіють смуту і розбрат, але довіряти публікаціям офіційних церковних видань.

Далі учасники зустрічей приступили до обговорення тем, запропонованих присутніми.

На обговорення було винесено перше питання, чи правильно ставити цілі для побудови кар’єри. Самі учасники, висловивши згоду з допустимостью кар’єрного росту, підказали, що головне в цьому здійснювати всі чесно, не шкодити іншим, намагатися завжди добре виконувати свої обов’язки, сумлінно виконувати роботу, по совісті, як перед Самим Богом. Отець Анатолій також закликав не піддаватися честолюбству, яке, за словами насельника Лаври, «може занапастити навіть хороші починання і зашкодити душі».

Потім молоді люди говорили про цілепокладання та допустимі методи реалізації цілей. Перш за все учасники запропонували визначити, наскільки цілі відповідають Божим заповідям. Потім самі молоді люди порадили «розставити пріоритети, щоб поставити в першу чергу потрібну мету і приділити їй максимум сил і часу». При цьому уточнили, що мета повинна бути адекватною, такою, що узгоджується з можливостями людини.

Учасники бесіди прийшли до висновку, що також потрібно радитися з тими, хто викликає довіру і має досвід у вирішенні життєвих питань, підвівши підсумок бесіді: «Цілі повинні відповідати результатам, щоб не виявилося, що сили були витрачені даремно, тоді як за той же час можна було зробити щось більш корисне собі та людям. І також потрібно пам’ятати, що ми повинні служити людям і Богу, що б ми не робили і де б не працювали».

На завершення отець Гліб нагадав, що наступна молодіжна зустріч відбудеться в неділю, 25 листопада, в актовому залі Києво-Печерської Лаври. Початок молебню о 15:30.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

молодіжка

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: