Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

25.11.2019

На «молодіжці» говорили про вплив ангелів і бісів на людину

001Традиційно перед початком молодіжної зустрічі було звершено молебень з читанням Акафісту на честь ікони Божої Матері «Всецариця». Богослужіння звершив куратор курсів архімандрит Гліб. Після молебню отець Гліб відслужив заупокійну літію за спочилим Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Володимиром, який очолював нашу Церкву з 1992 по 2014 рік.

«Блаженніший Владика показав нам приклад того, як ми повинні жити, — сказав архімандрит Гліб після молебню, — він був прикладом для нас у всьому: в лагідності, в милосерді, в доброті. До нього можна було прийти в будь-який момент, і він ніколи і нікому ні в чому не відмовляв. Нехай же Господь упокоїть його душу в оселях праведних, а нас усіх зміцнить у вірі і любові один до одного!»

Далі слово було надано постійному учаснику молодіжних зустрічей протоієрею Олександру Проченку. Він вибрав для обговорення тему «Вплив ангелів і бісів на життя людини». Спочатку отець Олександр розповів про те, як був створений невидимий світ і яким чином відбулося відпадання частини ангелів, зазначивши: «Вони настільки вкоренилися у злі, що стали бісами, і зараз сенсом їхнього існування є заподіяння шкоди людині як вінцю творіння».

Далі отець Олександр повідав про те, які існують ангельські чини і чим вони відрізняються один від одного, після чого продовжив: «У повсякденному житті не можна себе виправдовувати, що біс поплутав впасти в гріх. Не потрібно надмірно боятися демонів, але і не варто в той же час бути легковажним.  

Багато хто задає питання, як захистити себе від впливу демонів? Варто завжди пам’ятати, що ми ведемо духовну війну з усіма її атрибутами. Їх завдання перепідкорити людей собі. Наше завдання — втриматися і не піддатися цьому! Цей шлях складний, але його можливо пройти, якщо чітко слідувати закону Божому!»

Також в ході молодіжної зустрічі отець Олександр відповів на всі запитання присутніх.

Нагадуємо, що наступна молодіжна зустріч відбудеться в неділю 1 грудня поточного року в актовому залі Києво-Печерської Лаври (корпус № 45). Початок молебню о 15:30.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

молодіжка

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: