Онлайн трансляція | 12 вересня
Назва трансляції
- 12 сентября 2015 Название трансляции
- 12 сентября 2015 Название трансляции
- 12 сентября 2015 Название трансляции
- 12 сентября 2015 Название трансляции
- 12 сентября 2015 Название трансляции
- 12 сентября 2015 Название трансляции
- 12 сентября 2015 Название трансляции
- 12 сентября 2015 Название трансляции
Заходи
На «молодіжці» говорили про поведінку християн під час війни
Після тривалої перерви у стінах Лаври відновилися молодіжні зустрічі, на яких обговорюють актуальні для православних християн питання.
У Неділю про сліпого «молодіжку» провів постійний гість заходів протоієрей Олександр Проченко. Вже понад три місяці на території України тривають військові дії, які турбують кожного українця. Як не впасти у відчай, знайти сили пережити цей страшний час і, головне, зрозуміти, що робити, щоб війна нарешті припинилася? Ці та інші хвилюючі питання обговорювали з відомим київським місіонером.
Після молебню з Акафістом Пресвятій Богородиці отець Олександр почав розмову про те, що Господь посилає випробування, і треба правильно розуміти та вміти терпіти життєві труднощі.
У такі часи слід пам’ятати, що християнин покликаний життя покласти за друзі своя. Саме жертовністю, готовністю допомагати ближньому віруюча людина і виконує Божі заповіді. Дуже важливо не забувати молитися і брати участь у Таїнствах Сповіді та Причастя.
«Християнин не повинен бажати війни, але при цьому, якщо війна почалася, то не можна сидіти склавши руки, – продовжив прот. Олександр. – Церква закликає захищати своїх ближніх та допомагати їм. Кожен повинен у міру своїх сил працювати на благо Батьківщини. Церква активно надає соціальну, гуманітарну допомогу, підтримує українських військовослужбовців і щодня підносить сугубі молитви про припинення кровопролиття.
Війна у будь-якому разі – зло. Але люди зазвичай намагаються більшою мірою усувати наслідки війн, а не їх причини. А головна причина, чому починаються війни, полягає у гріхах, недотриманні Божественної заповіді “возлюби ближнього твого, як самого себе” (Мф. 22:39).
Чого нам як православним християнам треба уникати насамперед? Як і в мирний час, треба цуратися зловтіхи та незензурної лайки, вони нікому не допоможуть. Також дві крайності, яким не треба піддаватися за будь-яких обставин – паніка та самовпевненість. Пристрасті засліплюють наш розум і заважають тверезо мислити у складних обставинах».
На завершення бесіди протоірей Олександр подякував усім за увагу та нагадав, що наступна молодіжна зустріч відбудеться у неділю, 5 червня, в актовому залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (корпус № 45). Початок молебню о 15:30.
Фотогалерея:
Редакція сайту www.lavra.ua
Теми
молодіжкаСхожі матеріали
Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: