Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

08.11.2018

На молодіжній зустрічі говорили про ікони Божої Матері

Чергова молодіжна зустріч почалася традиційно з молебню, який звершив куратор архімандрит Гліб. Під час молебню був проспіваний Акафіст Казанській іконі Пресвятої Богородиці.

Після закінчення молебню всі проспівали «многая літа» Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію (5 листопада йому виповнилося 74 роки). «Зараз багато спекуляцій з приводу того, що буде далі з Церквою, — сказав отець Гліб, — але ми повинні молитися за нашого Первосвятителя Блаженнішого Митрополита Онуфрія, щоб Господь укріпив його в цей непростий час, дарував душевні і тілесні сили і нас також зміцнив у вірі і допоміг трудитися кожному хто як може на благо Святої Православної Церкви, так як в ній єдиній знаходимо наше спасіння!»

Після молебню архімандрит Гліб представив учасників «молодіжки». І першим виступив раб Божий Олександр (з Чернігова), який прочитав свої вірші. У його творах звучать духовні переживання, йдеться про те, як автор знайшов шлях до Бога, порушуються питання, важливі для всіх християн. Також Олександр виконав духовні пісні власного написання. Отець Гліб подякував дорогому гостю, побажавши йому і надалі творчих успіхів.

Потім отець Гліб нагадав, що на цьому тижні звершується святкування на честь двох чудотворних ікон Пресвятої Богородиці: «Казанської» та «Всіх скорботних Радість». Розповівши про історію кожної з цих ікон і про ті чудеса, які від них відбувалися і відбуваються, отець Гліб продовжив: «Ніколи Пресвята Діва не залишала нікого з нас. Вона завжди з нами. І підтвердженням тому служить та кількість чудотворних ікон, через які Вона допомагає нам йти по нашому життєвому шляху. Кожна віруюча людина розуміє це і радіє тому, що має Таку Заступницю. Кожна ікона прославилася тим чи іншим чудотворенням, тими чи іншими чудесами і допомогою.

Але, найголовніше, ми повинні просити Пресвяту Богородицю, щоб Вона ніколи нас не залишала, завжди покривала Своїм Омофором, а через Свої ікони посилала нам ті блага тілесні і душевні, які нам необхідні під час цього нашого земного життя».

Продовжив розмову про ікони Пресвятої Богородиці насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври ієродиякон Анатолій. Він також розповів про заповіді блаженств, про милостиню, про те, як її потрібно надавати, хто такий ближній в контексті Старого і Нового Заповіту.

На завершення зустрічі отець Гліб подякував усім учасникам за інтерес до виступів й активну участь в бесіді й нагадав, що наступна молодіжна зустріч відбудеться в неділю, 11 листопада, в актовому залі Києво-Печерської Лаври. Початок молебню о 15:30.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

молодіжка

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: