Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

12.08.2019

На «молодіжці» говорили про есхатологію

007Тема про останні часи була актуальною в усі періоди історії людства після гріхопадіння. Про те, що повинно відбутися перед Другим Пришестям Господа нашого Іісуса Христа, учасникам молодіжної зустрічі розповів архімандрит Аристарх (Лебедєв).

Перед початком роботи «молодіжки» було звершено молебень з Акафістом Пресвятій Богородиці, який очолив куратор архімандрит Гліб.

Далі отець Гліб надав слово керівнику православно-катехізаторських курсів, що діють при Київській духовній академії, — архімандриту Аристарху, який виступив перед присутніми з доповіддю на тему «Есхатологія».

Перш за все батюшка розповів про стародавні джерела, звідки люди черпають відомості про Друге Пришестя Христове.

«Крім загальноприйнятих канонічних Євангелій відомі так звані апокрифи, які не були повністю прийняті Церквою, — сказав отець Аристарх. — Якщо книги Нового Заповіту говорять тільки про те, що Господь зробив для нашого спасіння, про заповіді Божі, про боротьбу з гріхом і як жити для вічності, то апокрифи здебільшого носять казковий характер. Це часто відводило людей від істини, адже навіть зараз ми більше віримо чуткам, ніж перевіреній інформації».

Говорячи про Православне вчення про останні часи, основи якого були закладені в Посланнях апостола Павла і в Апокаліпсисі, отець Аристарх назвав головні ознаки наближення антихриста і сказав про перемогу над ним Господом Іісусом Христом в Його Славному Пришесті.

«Ці ознаки ми можемо простежити впродовж всього періоду від Втілення до Другого Пришестя Христового, але вони починають все більше посилюватися. Братовбивство, війни, природні катаклізми, єресі і згубні вчення від лжевчителів, але в той же час всім народам має бути проповідане Євангеліє. Зараз ми вже бачимо, що мало таких, хто на Землі нічого не чув про Христа і Євангеліє. Незважаючи на явні ознаки наближення кінця світу, нам всім потрібно піклуватися більше про наше життя зараз, каятися, тому що після смерті не зможемо змінити рішення Страшного Суду. Не будемо присвячувати весь свій час пошукам антихриста і його дій, але будемо пам’ятати, що навіть якщо ми не доживемо до останнього часу, то все одно зустрінемося з Христом, і до цього нам треба з Божою допомогою бути готовими завжди!», — побажав молодим людям на закінчення отець Аристарх.

Також кожен з учасників молодіжної зустрічі міг задати питання отцю Аристарху, а на завершення бесіди отець Гліб подякував йому за докладну доповідь та вичерпні відповіді, після чого нагадав, що наступна «молодіжка» відбудеться 25 серпня. Початок молебню о 15:30 в актовому залі Києво-Печерської Лаври (корпус № 45).

Після подячного піснеспіву Пресвятій Богородиці учасники зустрічей привітали отця Гліба з минулим днем тезоіменитства і проспівали многоліття імениннику.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

молодіжка

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: