Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

19.06.2018

На молодіжній зустрічі говорили про довіру Богу

DSC08028Традиційно «молодіжка» почалася з молебню зі співом Акафіста Пресвятій Богородиці, який звершив постійний учасник зустрічей ієрей Віталій Герасименко.

Після закінчення молебню слово було надано насельнику Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври ієродиякону Анатолію, який розповів про євангельське і апостольське зачала, запропоновані Церквою для прочитання в цей недільний день. Отец Анатолій закликав цілком довіритися Богу, так як Він піклується про Своє творіння, знаючи, що кожному з нас потрібно для спасіння душі.

Потім отець Віталій запропонував порівняти розуміння Промислу Божого, довіри Отцю Небесному з позиції початківця і вже воцерковленої людини. Отець Віталій сказав, що «…не варто вимагати від людини всього і відразу. Ми намагаємося відразу все розповісти, поділитися всіма своїми переживаннями, всім тим духовним досвідом, який придбали в Церкві, але іноді це буває не дуже корисно і може або насторожити неофіта, або взагалі відвернути його від усього церковного. У всьому потрібно мати міру. Для початку людині потрібно хоча б привчити себе читати ранкові та вечірні молитви. Деякі запитають, а чому потрібно молитися словами інших людей, нехай навіть причислених до лику святих? Відповідь на це питання проста: в цих молитвах зібрано все те, про що людина може попросити у Бога, за що подякувати і в чому покаятися. І тоді виникне те, що ми називаємо довірою. Людина почне довірятися Богу спочатку в будь-яких життєвих ситуаціях, а потім цілком і повністю довірить всю себе Спасителю і Творцеві!»

Присутні на цій зустрічі молоді люди знайшли приклади кардинальної зміни життя в житіях канонізованих святих. Багато з них в якийсь момент свого життя усвідомили, що тільки всеціла довіра всього себе Богу є правильною і єдино вірною в житті. «Колишні грішники виправилися, — сказав отець ієродиякон Анатолій. — Їхньому прикладу життя ми повинні слідувати, молитовно просити їх допомоги, щоб за їх заступництвом Господь допоміг усім нам виправити своє життя і підготуватися вже тут на землі до вічності».

Нагадуємо, що наступна молодіжна зустріч відбудеться 24 червня поточного року в актовому залі Києво-Печерської Лаври. Початок молебню о 15:30. Запрошуються всі бажаючі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

молодіжка

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: