Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

12.12.2016

На черговій молодіжній зустрічі говорили про сімейні цінності і медицину

Розпочалась молодіжна зустріч з молебного співу з Акафістом Пресвятій Богородиці, який звершив куратор молодіжного товариства ієромонах Гліб.

Далі отець Гліб представив гостя протоієрея Геннадія Батенка — заступника голови Синодального відділу у справах медицини.

Отець Геннадій є батьком шістьох дітей, тому дізнався на власному досвіді, з якими труднощами можуть зіткнутися батьки у вихованні дітей. Отець Геннадій вказав на те, що тільки з християнської точки зору можливо побудувати благополучну сім’ю.

Протоієрей Геннадій в минулому — хірург-комбустіолог (комбустіологія — опікова медицина). Посилаючись на «Основи соціальної концепції Руської Православної Церкви» та інші авторитетні джерела, а також на власний медичний і пастирський досвід, привів методи вирішення багатьох важких соціально-медичний питань: наприклад, чи можна православним вдаватися до процедури ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення).

Усвідомлюючи актуальність важливих тем, доповідач згадав про проблематику трансплантології. Не оминули увагою і тему танатології (розділ медицини, що вивчає статику і динаміку смерті).

«Наші хвороби походять найчастіше від гріховного стану, — сказав отець Геннадій, — і виправляючи себе, людина, перш за все, зцілюється духом, душею і тілом. Господь заклав в наш організм здатність боротися з хворобами і, звичайно ж, керує цими складними процесами наш Творець».

На завершення протоієрей Геннадій, звертаючись до молоді, сказав про важливість твердої віри в Господа нашого Ісуса, про правильне сприйняття і співвідношення духовного лікування і медичної терапії. І яким би не був діагноз, передусім повинна бути віра у Всезцілюючого Спасителя.

Наступна молодіжна зустріч відбудеться 25 грудня 2016 року в актовій залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (корпус № 45).

Фото ієродиякона Інокентія (Семенцова)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

молодіжка

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: