Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

17.03.2021

Владика Павел звершив в Лаврі читання Великого канону

002У вівторок першої седмиці Великого посту Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив читання другої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

Вранці того ж дня священноначалля Святої Печерської обителі разом з братією на чолі з благочинним Лаври архімандритом Іларіоном молилися за уставним богослужінням в Успенському соборі.

Після читання Великого канону владика Павел звернувся до віруючих з архіпастирським словом, в якому розповів про необхідну умову для спасіння.

«Господь створив нас без нас, – нагадав Намісник, – але не спасає нас без нашої участі. Він завжди приймає покаяння. Спастися дуже легко, але що для цього перш за все потрібно, возлюблені у Христі браття і сестри? Ми повинні навчитися прощати ближнього, як і Господь прощає нас, якщо ми дійсно каємося в гріхах.

Щаслива та людина, яка не чекає прощення, але сама прощає! Така людина намагається не грішити не тому, що так хоче, а тому, що боїться таким чином образити свого Творця, Котрий все для нас зробив: привів нас в світ, дав всі блага земні і зробив Своїми синами, щоб всім нам провести гідне життя, догоджати Богу, прощати немочі ближніх і після кончини нашої стати спадкоємцями тихої пристані і вічних благ!»

На завершення митрополит Павел прикликав на паству Боже благословення.

Нагадуємо, завтра буде звершена перша в цьому році Літургія Передосвячених Дарів. Великопісне богослужіння очолить священноначалля Лаври в Успенському соборі обителі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник піст

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: