Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Важливі новини

19.03.2021

Митрополит Павел звершив першу в цьому році Пасію

005

За лаврською великопісною традицією в п’ятницю ввечері під час уставного богослужіння звершується спомин спасительних страждань Господа і Бога Іісуса Христа.

На першій седмиці Великого посту Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел за вечірнім богослужінням в Успенському соборі звершив першу в цьому році Пасію.

Це богослужіння складається зі співу особливої стихири, під час якої священнослужитель зносить з вівтаря Святе Євангеліє, звершує кадіння всього храму і читає євангельський уривок про страждання Христа Спасителя.

Після читання страсного Євангелія владика Павел звернувся до віруючих з повчальним словом. «Господь по Своїй невимовній любові створив все навколо, – сказав Намісник. – Він і нас самих створив без нас, але щоб не порушити свободи нашої волі, він не спасає нас без нашої участі.

Хай допоможе Господь нам, улюблені браття і сестри, гідно нести звання християнина, щоб ми могли після своєї земної подорожі принести до Престолу Всевишнього глибоку віру, молитву, милосердя, любов до ближнього і терпіння. І тоді ми сподобимося стати спадкоємцями Царства Небесного і життя вічного!»

Після проповіді митрополит Павел преподав архіпастирське благословення віруючим, які потім приклалися до Розп’яття в центрі храму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник піст

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: