Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Важливі новини

17.04.2021

Владика Павел очолив богослужіння Похвали Богородиці

015

Особливе урочисте богослужіння Православної Церкви звершується всього один раз в році в Суботу Акафіста. За уставом на п’ятій седмиці Великого посту під час утрені читається Акафіст Благовіщення Божої Матері, розділений на чотири частини, кожна з яких починається і закінчується співом кондака «Непереможній Воєводі».

Напередодні в п’ятницю ввечері і в сам день свята богослужіння у Великій церкві Києво-Печерської Лаври очолив Намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Після читання Євангелія на Божественній Літургії митрополит Павел звернувся до пастви з напутнім словом, у якому нагадав про історію встановлення цього особливого великопісного свята: «В цей день Свята Церква молитовно шанує, ублажає і славить Владичицю нашу Пресвяту Діву, Яка носила у Своєму лоні Спасителя роду людського Христа Бога нашого. У всі часи Пресвята Богородиця являла нам Свої чудотворні ікони, і до цього дня Вона є Заступницею не тільки нашої держави, а й усього світу, підносячи Свої молитви за нас перед Престолом Сина Свого і Господа нашого Іісуса Христа.

Ніхто не може перемогти Бога і віруючих людей, яких безперестанно покриває Пресвята Богородиця Своїм чесним омофором. Незважаючи на все, що відбувається на нашій святій землі України, милість Божа не залишає вірних чад Церкви, ми бачимо, наскільки Господь близький до нас.

Подякуємо Божій Матері Непереможній Воєводі, непереможній ніяким воїнством, попросимо, щоб і нам сподобитися бути спадкоємцями вічного життя у Царстві Її Сина і Бога нашого!»

По завершенні Літургії митрополит Павел привітав усіх з радісним святом Похвали Пресвятої Богородиці, причасників – з прийняттям Животворящих Христових Таїн, побажавши безперестанного покрову Цариці Небесної, і прикликав на всіх, хто молився в цей день в храмі, Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник братське богослужіння піст ікони

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: