Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

24.04.2017

Митрополит Павел звершив читання Акафіста Воскресінню Христовому

006

Увечері в Неділю Антипасхи Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел у співслужінні братії монастиря в священному сані очолив молебень з читанням Акафіста Воскресінню Христовому.

Після закінчення богослужіння владика звернувся до віруючих зі словом проповіді, сказавши: «…ми покликані безперестанно дякувати Богові за ті великі благодіяння, які Він надавав і продовжує надавати нам. Людині завжди властиво було шукати легкий шлях до Царства Небесного, але легким цей шлях не може бути. Господь після створення людини безперервно перебував з нею в Раю. Він постійно розмовляв з людиною, наставляв її, давав їй ті сили, які були необхідні для життя. Господь радів Своєму творінню, а творіння завжди чекало зустрічі зі своїм Творцем.

Але ми бачимо, що з людиною зробив гріх. Людина почала ховатися від Бога. Це відбувається і до цього дня. Знищувалися і знищуються храми, вбивались священнослужителі. Але Господь не гребує ніким — ні блудницею, ні грішником, ні книжником — і так показує нам, як ми повинні чинити зі своїм ближніми. І тоді ми станемо набагато ближче до Бога, перестанемо ховатися від Нього, знову станемо Його дітьми!»

Розповівши про ті пророцтва, які збулися на Ісусі Христі, про те, яким шляхом тепер кожен віруючий повинен йти, владика додав: «Дуже часто ми не даємо звіту своїм діям. Ворог роду людського затьмарює наші очі. І тому нам необхідна допомога від Господа, що створив небо й землю. Тоді наш погляд очищається, і ми стаємо здатними побачити Бога і ближнього, побачити свої гріхи.

Якщо людина йде по тому шляху, вона починає стяжати плоди покаяння, кротості, смирення, людина слухає голос Святої Христової Церкви і залишається вірною Його святому слову, а Господь веде її до тихої пристані Царства Небесного!»

Фото ієродиякона Інокентія (Семенцова)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник акафіст

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: