Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

20.01.2020

Митрополит Павел вшанував пам’ять св. Іоанна Предтечі

003На другий день після свята Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа звершується торжество в честь Собору Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна. Свято це для Святої Печерської обителі є престольним, так як один з престолів Успенського собору освячений на честь Іоанна Хрестителя.

Божественну Літургію в Предтеченському приділі звершили Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керівник Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент у співслужінні братії Святої Печерської обителі в священному сані.

Після читання Євангелія владика Климент звернувся до всіх, хто молився за богослужінням, зі словом проповіді, в якому розповів про різдво, життя і служіння святого Іоанна Предтечі.

Під час Літургії були піднесені молитви за мир в Україні і за єдність Православної Церкви.

Після закінчення Літургії було проспівано славлення Хрестителю Господньому Іоанну, після чого митрополит Павел подякував митрополиту  Клименту, братії, що співслужили, за молитви, іменинників привітав з днем небесного покровителя, причасників – з прийняттям Животворящих Христових Таїн і побажав усім, хто молився за богослужінням: «Нехай Всемилостивий Господь за молитвами святого Хрестителя Господнього Іоанна дарує всім нам усвідомлення своїх гріхів, справжнє покаяння, любов один до одного, щоб нам всім зберегтися у Святій Соборній і Апостольській Церкві та стати спадкоємцями вічних благ у Царстві Небесному!»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Предтеча

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: