Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

12.11.2017

Митрополит Павел молився в соборі Рязанського кремля

У Неділю 23-тю після П’ятидесятниці Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, глава Синодальної комісії у справах монастирів Української Православної Церкви митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел взяв участь в богослужіннях в Рязанській митрополії Руської Православної Церкви.

Божественну Літургію в соборі Різдва Христового Рязанського кремля очолив глава Рязанської митрополії Руської Православної Церкви митрополит Рязанський і Михайлівський Марк у співслужінні митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла, єпископа Касимівського і Сасівського Діонісія, єпископа Діонісія (Константинова), єпископа Скопінського і Шатського Феодорита, благочинного Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрита Антонія, а також численного єпархіального духовенства.

Собор Різдва Христового є зимовим кафедральним собором Рязані і вважається найдавнішим із збережених споруд кремля. Спочатку собор був побудований як Успенський і був кафедральним для Рязанського князівства. Аж до кінця ХIХ століття він перебудовувався і до зазначеного періоду набув сучасного вигляду. У соборі знаходяться поховання рязанських князів та князівен, а в лівому криласі собору покояться мощі святителя Василія Рязанського.

Після закінчення богослужіння владика Павел подякував митрополиту Марку за можливість помолитися в цьому благодатному і освяченому століттями соборі, подякував також всім архіпастирям і священикам, які співслужили, за молитви і сказав: «Кожен раз, коли я служу в цьому святому храмі, я бачу, як він прикрашається. Він прикрашається зовнішньою красою і прикрашається прихожанами, людьми, які люблять Бога і які завжди хочуть бути поруч з Ним, брати участь в богослужінні і долучатися Святих Христових Таїн. Люди прагнуть прийти на зустріч до Бога, і я вірю, що таке прагнення не буде марним. І нехай збереже в цьому прагненні всіх нас Господь, привівши до тихої пристані Царства Небесного!»

Запросив владика всіх присутніх відвідувати святі місця України, помолитися біля мощей Печерських преподобних, попросити у них допомоги Божої, вклонитися тим святиням, які об’єднують весь православний християнський світ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник паломництво

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: