Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

10.11.2016

Братія соцвідділу надають духовну опіку і допомагають нужденним

Глибока осінь часто приносить з собою за дощовими сірими днями, першими заморозками і сніжним покровом, що швидко тане, особливі проблеми тим, хто залишився без даху над головою; у кого є своє житло, але слабке здоров’я підводить; батькам багатодітних сімей — практично всім, ким опікується братія соціального відділу Києво-Печерської Лаври.
Тому тут поспішають допомогти знедоленим, хворим, і нужденним, щоб людина не залишалася наодинці зі своїми бідами і проблемами.

Неможливо розповісти про всі маршрути, звершені братією, і надану ними допомогу.

Днями ієродиякон Філарет відвідав бабусю з онучками, про яких ми неодноразово повідомляли. Приємно, коли люди радіють не тільки подарункам, матеріальній допомозі, а в більшій мірі — можливості поспілкуватися зі священнослужителями, відчути благодать, яку посилає Господь через них. Бабусі і онучкам привезли солодощі, канцтовари з Лаври.

У відділ в перший раз прийшла жінка за руку з онуком. Малюкові отець Лукіан вручив іграшку, якій дитя було невимовно раде. Родині потрібні медикаменти, які тут же і отримали. Тепло поспілкувавшись з отцем Лукіаном, ця усміхнена відвідувачка зізналася, що на душі стало легше, а була потрібна їй не тільки матеріальна, але більшою мірою духовна підтримка. Йдучи, вони попросили у отця Лукіана благословення.

Також братія, відвідавши старих знайомих з Громадської організації Подільського районного товариства інвалідів «Єдність» міста Києва, незмінно привезли з собою хліб свіжої лаврської випічки. А до чаю ієромонах Гліб передав кондитерські вироби, солодощі. Всім своїм підопічним, крім зазначеного, соцвідділ передає продукти, теплий одяг.

У недавній новинний публікації прозвучало прохання про допомогу погорільцям. Нагадаємо, що в одному з населених пунктів Київської області в родині повністю згорів будинок, але вціліла будова, в якій була облаштована лазня. Тому сім’ї довелося переселитися туди. Дякуємо всім, хто відгукнувся на прохання про допомогу і просимо жертвувати все, що стане в нагоді цій сім’ї, щоб облаштувати заново побут, а також продукти, одяг, надати матеріальну допомогу.

Браття і сестри, нехай у кожного з нас знайдеться небагато часу і те, що можна пожертвувати нашим ближнім: продукти, одяг, взуття, медикаменти, канцтовари, засоби гігієни, побутова хімія — в цьому списку складно поставити крапку…

Вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київ

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: